Blooki - panele ścienne z podświetleniem LED

Blooki - Pierwszy system do własnego montażu, który łączy nowoczesne panele ścienne z funkcją oświetlenia.

Blooki to polska marka, której celem jest tworzenie gotowych dekoracyjnych ścian oświetleniowych do własnego montażu. Nowoczesne dekoracje i panele ścienne już na stałe zawitały do wnętrz domów i mieszkań. Jednak łączenie tych produktów z oświetleniem wciąż stanowi niemałe wyzwanie. Blooki mają ten problem rozwiązać.

Unikalny design oraz efektowność światła w połączeniu z prostym systemem montażu daje naszym klientom możliwość całkowitej odmiany wnętrza w kilka godzin, bez uciążliwych i drogich remontów. Panele dekoracyjne z oświetleniem idealnie wpasowują się do sypialni. Na ścianie za łóżkiem tworzą piękny dekoracyjny element wystroju wnętrza. Efektownie zastępują lampki nocne budując wyjątkową wieczorną atmosferę i to tam, gdzie jest najbardziej pożądana. Idealna alternatywa na nudny zagłówek. Blooki to doskonały wybór również do innych pomieszczeń, takich jak: salon, jadalnia, biuro, a nawet kuchnia. Większe zestawy oraz realizacje na wymiar, które produkowane są na zamówienie zapewnią idealny punkt wyróżniający biuro, restauracje czy gabinet.

Wybierz Blooki i odmień atmosferę swojego mieszkania, biura restauracji czy gabinetu!

Wspaniała alternatywa dla wszelkich innych dekoracji ściennych.

Blooki stanowią doskonałą alternatywę dla standardowych paneli ściennych i produktów dekoracyjnych typu lamele, beton architektoniczny, płytki, kasetony, boazeria czy fototapeta. Żadne panele na rynku nie mogą równać się z nocnym efektem, który zapewniają Blooki. Dzięki swojemu systemowi oświetlenia, wprowadzają niepowtarzalną atmosferę, co każdorazowo potwierdzają zadowoleni Klienci.

Steruj światłem tak jak lubisz.

Dekoracyjne panele ścienne 3D Blooki wyposażone zostały w system oświetlenia LED sterowany pilotem. W wersji na zamówienie, możliwe jest sterowanie oświetleniem poprzez aplikację, a nawet głosowo. Wszystko to dzięki połączeniu Blooków z systemami Smart Home, takimi jak Google Home czy Amazon Alexa.

Cztery systemy, tysiące zastosowań.

  • Blooki Basic to prostsza wersja systemu PRO. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym bardziej odpowiada minimalistyczne podejście. Moduł Blooków BASIC został tak zaprojektowany, aby panele oświetleniowe mogły się łączyć w pary na ścianie, dzięki czemu masz możliwość ułożenia modułów w różnych sekwencjach.

  • Blooki Pro to najbardziej zaawansowany produkt z portfolio Blooków. Największą zaletą zestawu Blooki Pro jest to, że panele oświetleniowe można ułożyć w dowolnym miejscu na module i obrócić w dowolnym kierunku. Do dyspozycji są miliony możliwych ustawień oświetlenia, dzięki czemu Twoja ściana może stać się jedyną w swoim rodzaju.

  • Blooki String to system wyróżniający się delikatną łuną świetlną. Rozwiązanie pasujące zarówno do minimalistycznych wnętrz, jak i tych bardziej premium. Dowolna opcja montażu - z przerwami pomiędzy modułami dla zwiększenia świecących linii lub bez przerw, gdzie oświetlenie jest wyłącznie po dwóch końcach ściany.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl