Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kompozytowy system elewacyjny Twinson Wall Premium

Wyróżnij swój dom elewacją, której nie ruszy czas ani warunki atmosferyczne

Wykończenie fasady nadaje domowi charakteru i stylu, a jej remont zawsze wiąże się z dużymi kosztami. Dlatego warto wybrać przemyślane rozwiązania, które sprawią, że elewacja będzie piękna i trwała przez wiele lat. Deszcz, śnieg, promienie UV i zmienne temperatury to czynniki, które potrafią w krótkim czasie zniszczyć najtwardsze nawet gatunki drewna zamontowanego na elewacji.

Elewacja Twinson to kompozyt drewna i PVC – wyjątkowo wytrzymały i trwały, dzięki czemu nie potrzebuje ona konserwacji i pozostaje funkcjonalna oraz piękna na długie lata.

Nowoczesne systemy elewacyjne Twinson dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych. Wraz z systemami tarasowymi Twinson pozwalają na spójną i ciekawą architektonicznie aranżację przestrzenni. Twinson to technologia, która powstała z troski o nasze środowisko naturalne. Deski kompozytowe mogą być w pełni poddane recyklingowi i ponownie wykorzystane. Do produkcji materiału Twinson wykorzystywana jest szybko rosnąca sosna, przez co ograniczamy wycinkę lasów tropikalnych. Wyjątkowe właściwości systemów elewacyjnych Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu VHI.

Przemyślane rozwiązanie elewacyjne

Twinson Wall Premium to kompozyt drewna i PVC, który cechuje się wyjątkową trwałością, dzięki czemu elewacja nie wymaga konserwacji i mimo upływu lat pozostaje wciąż piękna i funkcjonalna. Twinson Wall Premium to również kompleksowe rozwiązania montażowe zapewniające specjalistyczne profile wykończeniowe (uwzględniające konieczną wentylację) i opatentowane łączniki, które gwarantują szybki i prawidłowy montaż.
 
Twinson Wall Premium zapewnia wiele profili końcowych dla ram okiennych i połączeń dachowych. Nawet kratki wentylacyjne są zintegrowane z systemem, dzięki czemu powietrze przepływające swobodnie pomiędzy zewnętrzną ścianą i elewacją transportuje wilgoć na zewnątrz, zapewniając jednocześnie komfort i zdrowy klimat wewnątrz budynku.

Nieskomplikowany montaż

Twinson Wall Premium to rozwiązanie kompleksowe, przemyślane pod każdym względem, również montażowym. Dzięki specjalistycznym profilom wykończeniowym (uwzględniającym konieczną wentylację) i opatentowanym łącznikom, system jest montowany całkowicie bezproblemowo. Poszczególne elementy elewacyjne są montowane szybko i łatwo dzięki budowie na pióro i wpust - w poziomie lub w pionie.

Przyjazny dla środowiska

Do produkcji systemów tarasowych Twinson wykorzystywana jest sosna pochodząca z lasów certyfikowanych PEFC (lasów objętych międzynarodowym programem zrównoważonej gospodarki zasobami leśnymi). Las sosnowy jest szybko odnawialny, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że korzystamy z drewna przyjaznego dla środowiska. Dodatkowo Twinson nadaje się w pełni do recyklingu. Jest też materiałem bardzo bezpiecznym nawet dla dzieci. Uzyskał certyfikat zgodności z normą dla zabawek (EN 71-3).

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl