Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lamele elewacyjne kompozytowe drewnopodobne EsTe 3D

 

Wyjątkowa imitacja okładziny drewnianej w postaci lameli na elewacje budynków

Lamele kompozytowe SQ Premium to nowoczesna, najwyższej jakości okładzina elewacyjna służąca renowacji i rozbudowie elewacji zewnętrznych domów jednorodzinnych, budynków zbiorowych lub użyteczności publicznej.

Okładzina elewacyjna kompozytowa wiernie imituje lamele drewniane zarówno w wyglądzie jak i strukturze powierzchni, nadając elewacjom wyjątkowego charakteru i zmieniając na lepsze wygląd budynków. Deski z wyrazistymi tłoczonymi wzorami przełamują jednolity i regularny rytm elewacji. Wyraźny trapezoidalny kształt fali zapewnia dobry odpływ wody deszczowej. Te panele kompozytowe doskonale imitują wygląd okładziny drewnianej!

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja

Konstrukcja lamela kompozytowego SQ Premium została zaprojektowana z wypustkami z tyłu desek, które w naturalny sposób tworzą wąską przestrzeń dla powietrza pomiędzy podporą a sidingiem. Instalacja lameli kompozytowych możliwa jest na drewnianej lub aluminiowej ramie. Kolejną zaletą jest to, że powłoka profilu kompozytowego jest odporna na gnicie i nie ma ryzyka gromadzenia się wilgoci.

Łatwy montaż

Montaż desek elewacyjnych SQ Premium 3D jest wygodny i łatwy, natomiast elementy montażowe pozostają niewidoczne. Deska elewacyjna 3D ma aż 16 cm szerokości, co znacznie przyspiesza montaż.
Deska może być montowana jako elewacja wentylowana, a dzięki cyrkulacji powietrza elewacja pozostaje sucha. Deska elewacyjna SQ Premium 3D stanowi również doskonałą barierę dźwiękoszczelną oraz przyczynia się do obniżenia kosztów energii. System zapewnia prostotę i szybkość projektowania, walory estetyczne oraz łatwość montażu.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl