Płytki tarasowe, podłogowe Stara Cegła Kafel gr. 1,5 cm
Wystaw opinię o produkcie
Płytki dekoracyjne przeznaczone do wykańczania tarasów i podłóg, a także jako płytki ścienne na elewacjach i ścianach wewnętrznych.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Kod produktu: 22723091
Opis
Płytki tarasowe Stara Cegła Kafel to płytki dekoracyjne przeznaczone do wykańczania tarasów i podłóg, a także jako płytki ścienne na elewacjach i ścianach wewnętrznych.
Dzięki niewielkiej grubości płytki cegłopodobne Kafel można układać nawet w pomieszczeniach, w których nie można zastosować grubszych płytek, np. w przypadku wysokiego poziomu wylewek i konieczności licowania z sąsiednimi posadzkami z innych materiałów.
Masa: 25 kg/m2.
Wymiary: ok. 13,5 x ok. 27 x ok. 1,5 cm.
Zużycie: 23,5 szt./m2 z uwzględnieniem 1,5 cm fugi.
Cena dotyczy 1 m2 płytek Stara Cegła Kafel.
Zalety płytek podłogowych, tarasowych Stara Cegła:
- Różnorodność wzorów płytek - dobrze wiemy, że realistyczny efekt ceglanej podłogi można uzyskać tylko przez różnorodny wygląd płytek ceglanych. Dlatego płytki tarasowe Stara Cegła różnią się od siebie kształtami, powierzchnią naznaczoną zębem czasu (ubytki, uszkodzenia), wybarwieniem i wybrudzeniami (nie dotyczy m.in. płytek Białych i Ecru). Mała powtarzalność wzorów płytek zapewnia całkowicie unikatowy i realistyczny efekt ceglanej podłogi.
- Najwyższa odporność i wytrzymałość na uszkodzenia - płytki Stara Cegła wykonane na bazie utwardzonego cementu są nieporównanie bardziej odporne na codzienne użytkowanie i urazy mechaniczne niż prawdziwa cegła.
- Barwienie w masie - można czyścić płytkę bez ryzyka starcia koloru. Płytka barwiona jest na całej grubości a nie tylko powierzchniowo.
- Prawdziwe odlewy starych, zabytkowych XIX w. cegieł - przeszłość zamknięta we wzorach naszym płytek może być częścią również Twojej podłogi lub tarasu.
- Łatwość montażu - płytki Stara Cegła są lekkie i łatwo je można przykleić do wylewki.
- Niesamowicie realistyczny wygląd - Po przyklejeniu do podłoża i zafugowaniu fugą gruboziarnistą Stara Cegła są nie do odróżnienia od prawdziwej ceglanej podłogi.
- Do wewnątrz i na zewnątrz - do stosowania zarówno we wnętrzach jak i na zewnętrznych tarasach.
Dane techniczne:
Wymiary: 27x13.5 cm
Grubość: 1.5 cm
Masa 1 m²: 25 kg
Kolor: 10 kolorów do wyboru (kolory takie same jak w płytkach ściennych Stara Cegła => zobacz)
Zastosowanie: nawierzchnie tarasów i podłóg, elewacje i ściany wewnętrzne
Montaż: na klej cementowy
Mrozoodporność: TAK
Wodoodporność: NIE (aby zabezpieczyć płytkę przed działaniem wody należy ją wcześniej zaimpregnować impregnatem hydrofobowym)
NAJPOPULARNIEJSZE KOLORY PŁYTEK PODŁOGOWYCH, TARASOWYCH STARA CEGŁA
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.